Create

Agencja Content Marketingu MDKM Create

MDKM Create to agencja content marketingowa, będąca częścią MDKM Digital Media – grupy skupiającej takie portale jak portal finansowy Finansopedia czy portal dla pracowników The Worker. Tworzymy treści, które wzbudzają emocje, angażują i uczą. Przygotowujemy recenzje produktów, testy osobowości, quizy wiedzy, artykuły sponsorowane, a także codzienne wiadomości. Jest to jedynak tylko część naszych usług z zakresu copywritingu, w którym pływamy od kilku lat. Na co dzień sprawnie balansujemy pomiędzy tekstami blogowymi i poradnikowymi z zakresu finansów, kredytów, własnej firmy, podatków i księgowości. Nasz doświadczony w tworzeniu merytorycznych treści zespół doskonale odnajduje się w codziennych wiadomościach gospodarczych, ekonomicznych i finansowych.

Tworzone przez nas artykuły ekspercie trafiają na topy wyszukiwarek, dzięki czemu możemy pochwalić się umiejętnościami pisania tekstów o wysokiej użyteczności dla Czytelników. Jednym z czołowych copywriterów w naszej agencji content marketingowej jest dziennikarz specjalizujący się w tematyce bankowej, finansowej i gospodarczej, dzięki czemu jesteśmy w stanie prowadzić skuteczne kampanie content marketingowe dla banków i firm pożyczkowych. Przygotowywane przez nas artykuły sponsorowane o tematyce kredytowej trafiają na pierwsze strony Google i Bing, co powoduje, że nasi partnerzy zyskują nowych klientów w sposób organiczny i naturalny.

Agencja Content Marketingowa Warszawa

Nasza agencja content marketingu zaprasza do współpracy wszystkich właścicieli firm, managerów zarządzających i kadrę kierowniczą, która poszukuje rzetelnie przygotowanych materiałów PR-owych, artykułów sponsorowanych, poradników, wiadomości czy relacji z konferencji i posiedzeń. Agencja content marketingowa MDK Digital Create działa na terenie całej Polski, dzięki czemu nasze treści docierają do internautów z każdego rejonu kraju bez względu na wiek, zainteresowania czy status społeczny. Nasze publikacje pojawiają się w portalach ekonomicznych, biznesowych, gospodarczych, finansowych wielu dużych brandów.